Niepodległość na sportowo

16-11-2021 11:23

Grupa uczniów wraz z nauczycielami ze szkoły z Erminowa wzięła udział w II Gminnym Niepodległościowym Marszu Nordic Walking o Puchar Wójta Gminy Rybno.

Marsz rozpoczął się ze stadionu gminnego w Rybnie a meta umiejscowiona była przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Cyprianach. Każdy z uczestników w pakiecie startowym otrzymał koszulkę, a na mecie pamiątkowy medal.

Po zakończonym biegu organizatorzy przewidzieli dla wszystkich ciepły posiłek. Zainteresowanie imprezą zgromadziło dużą ilość  uczestników w różnym przedziale wiekowym. Na trasie biegu spotkać można było całe rodziny wspólnie pokonujące trasę w radosnej atmosferze.

Uczniowie z Erminowa bez większych problemów pokonali cały dystans i z uśmiechem na twarzy zameldowali się na linii mety, dopingowani przez swoich rodziców.

Monika Sobala

Arkadiusz Kwiatkowski