Zabawa w Happy Parku

09-11-2021 09:24

W piątek 29 października 2021 roku uczniowie oddziałów rewalidacyjno – wychowawczych, klasy 1-2 au i klasy 3au wybrali się na wycieczkę do Happy Parku w Sochaczewie.

Głównym celem wycieczki było spędzenie aktywnych i niezapomnianych chwil na zabawie. Dzieci korzystały z dużej konstrukcji składającej się z labiryntów, przejść i zjeżdżalni. Największą radość sprawił im basen z mnóstwem kolorowych piłeczek. Mogły też zrelaksować się na fotelu do masażu.

Po zakończonej zabawie wszyscy pełni wrażeń wrócili do szkoły. Bardzo dziękujemy właścicielom Happy Parku za miłe przyjęcie.

Kamila Wójtowicz