Relaks pod palmami

03-11-2021 13:00

W piątkowy chłodny ale słoneczny poranek (29.10.) uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie wybrali się na nietypowy jak na nasz kraj  wypoczynek. Spędzili bowiem czas pod PALMAMI, w parku wodnym „SANTAGO” we Wręczy.

Po długich i intensywnych dniach nauki w szkole przyszedł czas chwilę wytchnienia w otoczeniu ponad 300 tropikalnych palm w kompleksie basenów wraz z licznymi atrakcjami.

Na miejscu uczniowie znakomicie się bawili w basenach z bąbelkami- jacuzzi, dodatkowo podświetlanych całą gamą kolorów. Ponadto młodzież  miała przyjemność zmagania się z falami doskonale imitującymi prawdziwe morze. Piękna aura dała możliwość uczniom skorzystać z zewnętrznych podgrzewanych basenów, gdzie największą atrakcją były wiry wodne oraz stanowiska do masażu. Słońce oraz piękne bezchmurne, błękitne niebo pozwoliło wszystkim poczuć się jak na prawdziwych egzotycznych wakacjach.

Na sam koniec pobytu zmęczeni uczestnicy odpoczywali na kilkunastu z blisko 4000 leżaków z widokiem na palmy w strefie Jamango. W drodze powrotnej Nasi podopieczni nie omieszkali  posilić się pysznymi hamburgerami co znakomicie zregenerowało nadwątlone siły po wodnych szaleństwach.

Wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni z wycieczki i czekają na następne wyjazdy.

Monika Sobala

Arkadiusz Kwiatkowski