„Widziadełko” jak się patrzy!

21-07-2021 10:15

Nasza szkolna gazetka z tradycjami, której początki sięgają lat siedemdziesiątych XX wieku, istnieje szczęśliwie do dzisiaj. Przeszła ewolucję wraz z rozwojem technologii na świecie. Od artykułów pisanych ręcznie przez kalkę, poprzez komputerowy skład w edytorze tekstu, aż do dzisiaj, kiedy to jest przygotowywana na platformie Junior Media i publikowana w Internecie.

Jesteśmy dumni z naszej gazetki, która od lat „trzyma poziom”. Ostatnio została szczególnie doceniona w powiecie, uzyskując pierwsze miejsce dla redakcji gazetki szkolnej w konkursie „Jak zostać rzetelnym i interesującym dziennikarzem w epoce informacji”. Znalazła się również w pierwszej dziesiątce rankingu gazetek uczestniczących w ogólnopolskim projekcie Junior Media.  Organizatorzy przesłali dla naszych redaktorów dyplom oraz nagrody rzeczowe.

Sukcesy „Widziadełka” to nie tylko zasługa redakcji. W głównej mierze jest to wynik świetnej współpracy z uczniami i nauczycielami, a także absolwentami naszej szkoły, którzy nadsyłają do gazetki bogate materiały – interesujące artykuły, ciekawe wiadomości, piękne prace plastyczne oraz zdjęcia.

Dlatego właśnie nasza szkolna gazetka wciąż żyje, ma się dobrze, a może nawet – coraz lepiej. To dzięki Wam, drodzy Czytelnicy gazetki i Współpracownicy redakcji, „Widziadełko” jest gazetką „z duszą”.

Bardzo dziękujemy Wam za wkład pracy w tworzenie naszej wspólnej gazetki. Do zobaczenia po wakacjach!

Zapraszamy do obejrzenia ostatniego wydania gazetki "Widziadełoko" ZOBACZ

Redakcja gazetki szkolnej „Widziadełko”