Konkurs „Książka na ferie” rozstrzygnięty!

10-03-2021 22:47

Biblioteka szkolna ogłasza wyniki szkolnego konkursu plastyczno-literackiego „Książka na ferie”. Wszystkie prace nadesłane przez uczniów były bardzo ciekawe i niepowtarzalne. Każdy uczestnik pokazał się od najlepszej strony! Komisja konkursowa miała mnóstwo powodów do tego, aby się zachwycać: talentem rysowniczym, doborem barw, techniką plastyczną, nakładem pracy, zmysłem obserwacji, błyskotliwym hasłem, poważnymi zainteresowaniami, starannością i estetyką wykonania… Powodów do przyznania nagród i dyplomów było bardzo dużo. A najważniejszy z nich to ten, że lubicie książki! Dziękujemy Wam za udział w konkursie. Dziękujemy za to, że podzieliliście się z nami swoimi zainteresowaniami czytelniczymi, pokazaliście ulubione książki, poleciliście lektury warte przeczytania.

Publikujemy listę zwycięzców konkursu oraz zapraszamy do obejrzenia galerii nagrodzonych prac!

I miejsce: Klaudia Przygoda, Piotr Misiak

II miejsce: Dominik Pikuła, Kacper Grabowski (6 um)

III miejsce: Michał Gradek, Antoni Domalik

Wyróżnienia (w kolejności alfabetycznej według nazwisk): Damian Bryła, Roksana Dobrołęcka, Kacper Grabowski, Jakub Guzik,  Bartłomiej Jeznach, Gabriela Księżak, Katarzyna Prokop, Piotr Radomski, Jakub Ziółkowski.

Gratulujemy!

Renata Firlej