Biblioteka szkolna ogłasza konkurs!

08-12-2020 19:49

„Gdybym był Świętym Mikołajem…” – oto temat najnowszego świątecznego konkursu literackiego, do którego zaprasza wszystkich uczniów biblioteka szkolna.

Święty Mikołaj to najbardziej radosny i sympatyczny święty, kochany przez wszystkie dzieci. Dźwięk dzwoneczków z jego zaprzęgu reniferów zapala błyski ekscytacji we wszystkich oczach.

Oczekiwanie na prezenty i spotkania z Mikołajem wzbudzają niezapomniane emocje u najmłodszych.

Tysiące listów piszą dzieci do Świętego Mikołaja, z nadzieją na wspaniałe dary i spełnienie marzeń.

Cudowna jest wiara w Świętego Mikołaja, który przynosi prezenty wszystkim dzieciom.

A gdybym to ja był Świętym Mikołajem? Gdybym to ja była Mikołajką, która spełnia dziecięce życzenia?

Jak by to było? Co bym dał dzieciom w prezencie?

Jakie życzenia bym spełniła? Gdybym mógł dać dzieciom najszczęśliwszy dzień? Gdybym mogła stworzyć dla dzieci szczęśliwy świat?

Jak by to było? Co bym zrobił? Co bym rozdawała? Jak by to wszystko przyjęły dzieci?

Wyobraź to sobie i napisz o tym lub nagraj swoją wypowiedź. Wyślij pracę pisemną lub nagranie na adres mailowy: r.firlej@erminow.pl

Konkurs biblioteki szkolnej trwa do 20 grudnia. Ten termin gwarantuje rozstrzygnięcie konkursu i przyznanie nagród jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia!

Piszcie, nagrywajcie, wysyłajcie! Biblioteka zaprasza do udziału w świątecznym konkursie literackim „Gdybym był Świętym Mikołajem”.

Renata Firlej, bibliotekarka