Dzień Postaci z Bajek w Erminowie

12-11-2020 17:41

Dnia 5 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji klasa 2-3L zorganizowała występ i zabawy dla uczniów klas 1-3 oraz oddziału przedszkolnego.

Dzieci wysłuchały bajki „Trzy świnki” czytanej przez jednego z uczniów i zgadywały tytuły bajek na podstawie obrazków oraz melodii z czołówek. Następnie wykonały bajeczne karty pracy.

Uczniowie klasy 2-3L przedstawili również krótkie przedstawienie muzyczne związane z bajkami, jesienią oraz zbliżającym się świętem Odzyskania Niepodległości.

Patrycja Piotrowska

bajki prezentacja w pdf

zabawy i karty pracy - dzień postaci z bajek

załączniki do zabaw