Europejski Tydzień Kodowania w szkole

01-11-2020 21:45

W dniach 10 - 25 października 2020 roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli po raz drugi w projekcie edukacyjnym CODE WEEK 2020, który został zorganizowany w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania.

Nauka kodowania pomaga nam zrozumieć szybko zmieniający się świat. Nasza szkoła, jak co roku, dołączyła do wielu innych organizatorów, aby zainspirować rozwój umiejętności kodowania i myślenia komputerowego, aby odkrywać nowe pomysły i wprowadzać innowacje na przyszłość.

Nasze wydarzenia:

- Poszukiwacze Skarbów

- Cztery Strony Świata

- Opowiedz Mi Bajkę

- Spacer Po Mieście

- Zostań Robotem

- Matematyczne Kodowanie

- Zabawy Logiczne

Obchody Europejskiego Tygodnia Kodowania to nasz wspólny sukces! Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w lekcjach programowania. Był to tydzień pełen różnorodnych doświadczeń.

Koordynatorzy:

Katarzyna Choromańska