W-f na lodzie

22-01-2020 14:39

Pomimo panującej wiosennej aury za oknem, prawdziwi miłośnicy sportów zimowych nie poddają się i szukają oznak zimy. W dniu 22 stycznia 2020 roku grupa uczniów z ZSS w Erminowie wybrała się wraz ze swoimi nauczycielami na lekcję wychowania fizycznego na lodowisko miejskie w Sochaczewie.

Zajęcia sportowe były bardzo ciekawe, dostarczyły wielu pozytywnych emocji w licznych zabawach ruchowych. Czas spędzony na lodowisku upłynął bardzo szybko, pomimo drobnych upadków wszyscy wrócili cali i zdrowi do szkoły.

Arkadiusz Kwiatkowski

Monika Sobala