starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

AKTUALNOŚCI SZKOŁA OFERTA TERAPEUTYCZNA PEDAGOG I PSYCHOLOG SPECJALISTYCZNY PUNKT KONSULTACYJNY ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI LAPTOPY DLA SZKOŁY 50 - Lecie Szkoły Przekaż 1% podatku Oddział przedszkolny Wczesne wspomaganie rozwoju Zajęcia pozalekcyjne Pracownie EFS Kąciki zabaw Radosna Szkoła Dokumenty szkolne Samorząd Rekrutacja Kontakt NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA BIP Facebook AKTYWNA TABLICA DLA RODZICÓW Wersja kontrastowa

Wyróżnienie w Lesznie

02-06-2017 12:05

A A A

W środę 24 maja w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Lesznie odbył się XXI Festiwal Twórczości Artystycznej FeTA 2017, w którym swoje umiejętności wokalne mogli zaprezentować nasi uczniowie. Impreza w ostatniej chwili z powodu obfitych opadów deszczu została przeniesiona z letniej sceny w plenerze do ogromnej świetlicy, w której bez problemu pomieścili się wszyscy uczestnicy konkursu i zaproszeni goście.

W tym roku rywalizacja stała na bardzo wysokim poziomie i jury, w którego skład wchodzili znani artyści wokalni, miało bardzo „trudny orzech do zgryzienia”, by prawidłowo wytypować najlepszych wykonawców. Ogromny sukces odnieśli uczniowie naszej szkoły, Sylwia Sylwestrzak i Bartek Rutkowski, którzy, pomimo że byli zdecydowanie najmłodsi wśród laureatów, zostali zauważeni przez komisję sędziowską, zdobywając wyróżnienie i cenną nagrodę rzeczową. W kategorii wokalno-tanecznej bardzo dobrze wypadł również Jakub Pikuła. Do festiwalu reprezentantów naszej szkoły przygotował pan Jarosław Boszko, który nie krył zadowolenia z postępów, jakie w ostatnim czasie poczynili nasi uczniowie.

Jarosław Niedziela

ZOBACZ GALERIE

77227 odwiedzin