starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

AKTUALNOŚCI SZKOŁA OFERTA TERAPEUTYCZNA PEDAGOG I PSYCHOLOG SPECJALISTYCZNY PUNKT KONSULTACYJNY ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI LAPTOPY DLA SZKOŁY 50 - Lecie Szkoły Przekaż 1% podatku Oddział przedszkolny Wczesne wspomaganie rozwoju Zajęcia pozalekcyjne Pracownie EFS Kąciki zabaw Radosna Szkoła Dokumenty szkolne Samorząd Rekrutacja Kontakt NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA BIP Facebook AKTYWNA TABLICA DLA RODZICÓW Wersja kontrastowa

Szkolna zbiórka plastikowych nakrętek dla Kacperka – podsumowanie

06-06-2023 12:11

A A A

Dobiegła końca akcja zbiórki plastikowych nakrętek dla Kaperka. Efektem zbiórki było zebranie aż 37 kg nakrętek, które zostały przekazane rodzicom chłopca, chorującego na padaczkę lekooporną, spowodowaną rozwojową wadą mózgu. Zebrane nakrętki wspomogą rehabilitację i leczenie Kacperka.

Wspólnie udowodniliśmy, że pomoc drugiej osobie nie musi tak naprawdę nic kosztować. Wystarczy, że zaczniemy odkładać nakrętki, które i tak zazwyczaj większość z nas wyrzuca do kosza. To wciąż jedna z najpopularniejszych akcji, dzięki której możliwa jest  rehabilitacja                        i wsparcie potrzebujących dzieci. Korzysta na tym również przyroda – nakrętki nie trafiają na wysypiska śmieci, nie przyczyniają się do degradacji naszego naturalnego środowiska, a są ponownie przetwarzane. Tego typu akcje uczą, że można pomagać na różne sposoby.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły za okazane serca oraz zaangażowanie się w szkolną akcję. W przyszłym roku nakręcamy się ponownie! Pamiętajmy o zbieraniu plastikowych nakrętek również w czasie wakacji ;)

Katarzyna Tyszkiewicz

Agata Powideł.

ZOBACZ GALERIE

74836 odwiedzin