Dzień Zdrowego Śniadania

15-11-2022 12:38

Śniadanie  to najlepszy start w nowy dzień. Dzięki niemu  dzieci mają energię do nauki i zabawy. Dlatego 8 listopada 2022 roku uczniowie ZSS w Erminowie  wraz z wychowawcami  przystąpili do akcji “Dzień Zdrowego Śniadania”, która miała na celu zwiększenie świadomości dzieci w kwestii prawidłowego odżywiania.

Dla naszych uczniów był to szczgólny dzień, ponieważ mogli samodzielnie przygotować zdrowe śniadanie z kolegami i koleżankami z klasy.  Dzieci  z entuzjazmem przystąpilły do zadania. Dziękujemy za zaangażowanie rodzicom, którzy wyrazili aprobatę dla naszej akcji i dostarczyli produkty potrzebne do  zorganizowania zdrowego posiłku. Śniadania  w klasach były kolorowe i zdrowe. To była pyszna uczta!

Koło prozdrowotne