starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

LAPTOPY DLA SZKOŁY OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI Aktualności 50 - Lecie Szkoły Historia Przekaż 1% podatku O nas Street View Nowa szkoła w Erminowie Patron Rewalidacja Oddział przedszkolny Wczesne wspomaganie rozwoju Zajęcia pozalekcyjne Pracownie EFS Kąciki zabaw Radosna Szkoła PEDAGOG I PSYCHOLOG SPECJALISTYCZNY PUNKT KONSULTACYJNY Dokumenty szkolne Kalendarz roku szkolnego 2022/2023 Samorząd Oferta edukacyjna Rekrutacja Kontakt NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA BIP Facebook AKTYWNA TABLICA DLA RODZICÓW Wersja kontrastowa

Dzień Zdrowego Śniadania

15-11-2022 12:38

A A A

Śniadanie  to najlepszy start w nowy dzień. Dzięki niemu  dzieci mają energię do nauki i zabawy. Dlatego 8 listopada 2022 roku uczniowie ZSS w Erminowie  wraz z wychowawcami  przystąpili do akcji “Dzień Zdrowego Śniadania”, która miała na celu zwiększenie świadomości dzieci w kwestii prawidłowego odżywiania.

Dla naszych uczniów był to szczgólny dzień, ponieważ mogli samodzielnie przygotować zdrowe śniadanie z kolegami i koleżankami z klasy.  Dzieci  z entuzjazmem przystąpilły do zadania. Dziękujemy za zaangażowanie rodzicom, którzy wyrazili aprobatę dla naszej akcji i dostarczyli produkty potrzebne do  zorganizowania zdrowego posiłku. Śniadania  w klasach były kolorowe i zdrowe. To była pyszna uczta!

 Koło prozdrowotne

ZOBACZ GALERIE

63529 odwiedzin