BohaterOn – Pamięci Powstańców

07-11-2022 06:28

Projekt „BohaterON w Twojej Szkole” to część ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej -  BohaterON - włącz historię! Kampania ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego, edukację społeczeństwa, a także promocję patriotycznych postaw.

Harcerze z naszej szkoły, również w tym roku włączyli się do tej pięknej i bardzo ważnej akcji. W ramach projektu, wzięli udział w specjalnie przygotowanych zajęciach, na których wysłuchali wspaniałego słuchowiska „Mały roznosiciel nadziei” oraz współtworzyli plakat, będący hołdem pamięci Powstańców a także współredagowali wpis na portalu: www.dumnizpowstańców.pl – nowym, wirtualnym miejscu pamięci o Powstańcach i Powstaniu Warszawskim.

Dziękujemy naszym Bohaterom. Czuwaj!

S. Kowalczyk

R. Gomulińska