starostwo powiatowe w sochaczewie

powiat sochaczew

LAPTOPY DLA SZKOŁY OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI Aktualności 50 - Lecie Szkoły Historia Przekaż 1% podatku O nas Street View Nowa szkoła w Erminowie Patron Rewalidacja Oddział przedszkolny Wczesne wspomaganie rozwoju Zajęcia pozalekcyjne Pracownie EFS Kąciki zabaw Radosna Szkoła PEDAGOG I PSYCHOLOG SPECJALISTYCZNY PUNKT KONSULTACYJNY Dokumenty szkolne Kalendarz roku szkolnego 2022/2023 Samorząd Oferta edukacyjna Rekrutacja Kontakt NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA BIP Facebook AKTYWNA TABLICA DLA RODZICÓW Wersja kontrastowa

Zbiórka karmy i artykułów dla zwierząt – podsumowanie

07-11-2022 06:27

A A A

W dniach 17- 28.10.2022 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Erminowie została zorganizowana zbiórka karmy i akcesoriów dla zwierząt z fundacji „Kudłaci Przyjaciele Marty”. Akcja była organizowana przez wychowawczynie p. Katarzynę Tyszkiewicz, p. Agatę Powideł oraz Szkolne Koło Wolontariatu.

Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie uczniów i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy.

Udało się zebrać nie tylko karmę, ale też koce i miski dla psich i kocich przyjaciół. Uczniowie wszystko posegregowali i spakowali, a organizatorki dopilnowały, aby zebrane przedmioty zostały przekazane fundacji. Cieszymy się, że tak wielu uczniów odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji .

Serdecznie dziękujemy uczniom, rodzicom oraz nauczycielom, którzy włączyli się w akcję pokazując, że warto pomagać :)

Katarzyna Tyszkiewicz

ZOBACZ GALERIE

63529 odwiedzin