Pokaz judo

30-10-2019 09:25

Piątego dnia tygodnia zdrowia gościliśmy w murach naszej szkoły Pana Marcina Niemca i jego podopiecznych (Mateusza Mergnera, Adriana Ciechońskiego, Igora Sierocińskiego, Macieja Andrzejczuka, Konrada Zdanowskiego) z Sochaczewskiego Centrum Sztuk Walki.

Młodzi judocy zaprezentowali swe umiejętności. Podczas pokazu wykorzystano elementy gimnastyki, akrobatyki, pady i technikę judo.  Uczniowie i nauczyciele byli pod wielkim wrażeniem umiejętności prezentowanych przez młodych adeptów sztuki walki. Na koniec trener zaprosił jednego z naszych uczniów na matę by pokazać, że judo, to sport dla każdego.

Panu Marcinowi i młodym sportowcom dziękujemy za przybycie i poświęcony czas.

Tydzień zdrowia miał na celu uświadomienie uczniom i wszystkim pracownikom szkoły, że zdrowie, to połączenie odpowiedniej diety, ruchu fizycznego i dobrego samopoczucia.

Koło prozdrowotne