starostwo powiatowe w sochaczewie

zdalne nauczanie OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH Aktualności 50 - Lecie Szkoły Historia Przekaż 1% podatku Nasza poprzednia strona internetowa O nas Street View Nowa szkoła w Erminowie Patron Rewalidacja Oddział przedszkolny Wczesne wspomaganie rozwoju Zajęcia pozalekcyjne Pracownie EFS Kąciki zabaw Radosna Szkoła #CODEWEEK 2019 Pedagog Psycholog SPECJALISTYCZNY PUNKT KONSULTACYJNY Dokumenty szkolne Kalendarz roku szkolnego 2019/2020 Samorząd Dzwonki Nasi przyjaciele Plan lekcji Oferta edukacyjna Rekrutacja Kontakt Komunikaty Biuletyn informacyjny NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA BIP Facebook AKTYWNA TABLICA DLA RODZICÓW

Erminów na „Fali”

25-10-2019 12:40

A A A

Nie samą nauką uczeń żyje. Czasami potrzebna jest odrobina relaksu, a jeśli relaks to aktywny wypoczynek. W związku z tym dnia 24.10.2019r. uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Erminowie wybrali się do łódzkiego aquaparku „Fala”.

Atrakcji było bardzo wiele. Nasz pobyt rozpoczęliśmy od wizyty na statku  pirackim, na którym to uczniowie stoczyli bitwę na armatki wodne. Następnie dzieci korzystały z dużych zjeżdżalni wodnych. Każdy z uczniów miał możliwość ścigania się ze swoim opiekunem, oczywiście w tej konkurencji lepsi okazali się uczniowie. Ponadto uczniowie mieli możliwość korzystania z krętych zjeżdżalni wodnych po których poruszali się na dużych dmuchanych kołach.

W tym dniu pogoda nam bardzo sprzyjała, dlatego też skorzystaliśmy z podgrzewanych basenów zewnętrznych. Największą atrakcją łódzkiego aquaparku jest wywoływana w równych odstępach czasu sztuczna fala, która niczym się nie rożni od rzeczywistej morskiej fali. Brakowało nam tylko piasku i muszelek. Mieliśmy także okazję korzystać z wirów wodnych, jacuzzi oraz sauny parowej.

Czas spędzony w wodzie minął bardzo szybko a uczniowie nie mieli ochoty wracać do domu. Po wyjściu z basenu, przebraniu i wysuszeniu był czas na posiłek i odpoczynek.  Wyjazd był bardzo udany a uczniowie nie mogą się doczekać następnej wycieczki.

Monika Sobala

Arkadiusz Kwiatkowski

Adam Dmochowski

ZOBACZ GALERIE

36502 odwiedzin