Mega Misja

24-10-2019 10:11

Klasa 1-2-3 lekko bierze udział w Mega Misji. Jest to program edukacyjny przeznaczony dla szkół podstawowych, jego celem jest podniesienie wiedzy i cyfrowych kompetencji uczniów.

Dzieci kolejno realizują zadania związane ze światem multimediów. Zrealizowali pierwsze z wyzwań. Uczniowie z dużym entuzjazmem podeszli do misji, wyszukali za pomocą komputera, w Internecie informację na temat zwierząt, którymi można opiekować się w domu i są bezpieczne dla alergików. Następnie narysowały wymarzonego pupila.

Kolejnym naszym zadaniem było wyszukanie informacji na temat żółwi, udaliśmy się w tym celu do biblioteki szkolnej oraz znaleźliśmy informację, zdjęcia oraz filmy w wyszukiwarce internetowej. Na koniec naszej misji stworzyliśmy plakat przedstawiający żółwia , który najbardziej nam się spodobał.

Patrycja Piotrowska