Pokaz sportowy

24-10-2019 09:59

W ramach szkolnego tygodnia zdrowia dnia 23.10.2019 r grupa uczniów z koła sportowego zaprezentowała się w pokazie sportowym.

Chłopcy przygotowali pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego zestaw piramid gimnastycznych, występy akrobatyczno-gimnastyczne, wymyk i odmyk na drążku oraz pokaz padów i samoobrony. Na sam koniec pokazu publiczność została porwana do wspólnej zabawy w rytm piosenki „guli, guli, ram, zam, zam”.

Cały występ wzbudził wiele pozytywnych emocji, wszystkim się bardzo podobał o czym świadczyły liczne i głośne oklaski. Zabawa była bardzo udana do tego stopnia ze było wiele bisów.  Wszystkim uczniom występującym w pokazie należą się gratulacje i pochwały za ich zaangażowanie i wysiłek jaki włożyli w przygotowanie występu.

Dziękujemy uczestnikom pokazu:

- Łukasz Grzybowski