Spotkanie w tańcu – nasze wyzwanie w czasie pandemii

30-03-2021 11:04

Południowoafrykańska piosenka „Jerusalema” daje ludziom na całym świecie poczucie bycia częścią wspólnoty w trakcie izolacji spowodowanej pandemią COVID-19.

Jerusalema Dance Challenge akcja jest szczególnie popularna w mediach społecznościowych. Ludzie na całym świecie choreografią wyrażają emocje i dzielą się pozytywną energią.To jeden
z radosnych akcentów, który powstał w ostatnim trudnym dla wszystkich czasie. Sam taniec jest bardzo prosty, muzyka rytmiczna i optymistyczna, dlatego podjęliśmy wyzwanie. Chcielibyśmy włączyć naszą społeczność szkolną do tej akcji.

Naszym celem jest nagranie teledysku z tańcem naszych uczniów oraz całej szkolnej społeczności. Jeśli więc będziecie chcieli się włączyć, to serdecznie zapraszamy.

Zmontujemy filmik z muzyką. Uczniowie będą mogli zobaczyć siebie nawzajem jak również nas. W tym trudnym czasie wszystkim nam brakuje kontaktu. Dzięki temu możemy mieć jego namiastkę.

Drodzy Rodzice i Opiekunowie przedstawimy Wam w kilku punktach co należy zrobić, aby wziąć udział w akcji:

1.Wysłuchajcie z dzieckiem piosenki „Jerusalema” – LINK

2.Każdy może przygotować własny układ. Najważniejsze, żebyście połączyli się z nami w tańcu i uśmiechu.

3.Nagrajcie filmik – możecie być na nim wspólnie z dziećmi. Nagranie może być z muzyką lub bez. My włączymy jedną ścieżkę dźwiękową.

4.Czas trwania filmiku – do 10 sek.

5.Prześlijcie go na adres gierczak@erminow.pl.

6.Wypełnijcie również zgodę na udostępnianie wizerunku na adres gierczak@erminow.pl– opublikujemy filmik na stronie i facebooku szkoły.

ZGODA

7.Na filmiki czekamy do 30 kwietnia 2021 roku.

8.Zapraszamy nauczycieli do wzięcia udziału w akcji.

9.Wierzymy, że „spotkamy się w tańcu”. Życzymy udanej zabawy.

Zdrowych i wiosennych Świąt Wielkanocnych życzy:

Szkolne Koło Wolontariatu

Adela Więckowska